ინფრასტრუქტურული პროექტების მართვის სამსახურის უფროსი
- 09.2003 - 05.2005 - საქართველოს უნივერსიტეტი, საქართველო, მათემატიკა, გამოყენებითი მატემატიკა და საფინანსო მატემატიკა
- მაგისტრი
- 09.1998 - 02.2003 საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი, საქართველო, მათემატიკა, გამოყენებითი მათემატიკისა და საფინანსო მატემატიკის ბაკალავრი
- 08.2019 - დღემდე - ინფრასტრუქტურული პროექტების მართვის სამსახურის უფროსი
- 02.2017 - 08.2019 - თავმჯდომარის მოადგილე, სსიპ დაცული ტერიტორიების სააგენტო
- 07.2015 - 02.2017 - ადმინისტრაციის უფროსის მოადგილე, საქართველოს გარემოსა და ბუნებრივი რესურსების დაცვის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულების- გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტი
- 10.2014 - 11.2014 ადმინისტრაციული დეპარტამენტის ფინანსური უზრუნველყოფის სამსახურის უფროსი, საქართველოს გარემოსა და ბუნებრივი რესურსების დაცვის სამინისტრო ს. ს. ი. პ. გარემოს ეროვნული სააგენტო
- 11.2014 - 07.2015 საფინანსო სამსახურის უფროსი, შპს საქართველოს გაერთიანებული წყალმომარაგების კომპანია
- 02.2013 - 04.2013 ადმინისტრაციული დეპარტამენტის, სახელმწიფო შესყიდვებისა და ფინანსური უზრუნველყოფის სამმართველოს უფროსი, საქართველოს გარემოს დაცვის სამინისტრო, გარემოს ეროვნული სააგენტო
- 02.2013 - 10.2014 - ადმინისტრაციული დეპარტამენტის, სახელმწიფო შესყიდვებისა და ფინანსური უზრუნველყოფის სამმართველოს უფროსი, საქართველოს გარემოსა და ბუნებრივი რესურსების დაცვის სამინისტრო ს. ს. ი. პ. გარემოს ეროვნული სააგენტო
- 04.2011 - 02.2013 - სახელმწიფო შესყიდვებისა და ფინანსური უზრუნველყოფის სამმართველოს უფროსი, საქართველოს გარემოს დაცვის სამინისტრო, გარემოს ეროვნული სააგენტო
- 08.2009 - 04.2011 - სახელმწიფო შესყიდვებისა და ფინანსური უზრუნველყოფის სამსახურის უფროსი, საქართველოს გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების სამინისტრო ს. ს. ი. პ. გარემოს ეროვნული სააგენტო
- 09.2008 - 08.2009 - ადმინისტრაციული დეპარტამენტის უფროსის მოადგილის თანამდებობაზე, საქართველოს გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების სამინისტრო ს. ს. ი. პ. გარემოს ეროვნული სააგენტო
- 06.2008 - 09.2008 - ადმინისტრაციული დეპარტამენტის უფროსის მოადგილის თანამდებობაზე, საქართველოს გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების სამინისტრო ს.ს.ი.პ. მონიტორინგისა და პროგნოზირების ცენტრი
- 04.2008 - 06.2008 - საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურის უფროსის თანამდებობა, საქართველოს გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების სამინისტრო ს.ს.ი.პ. მონიტორინგისა და პროგნოზირების ცენტრი
- 08.2007 - 03.2008 - საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურის უფროსის მოვალეობის შემსრულებელი, საქართველოს გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების სამინისტრო ს.ს.ი.პ. მონიტორინგისა და პროგნოზირების ცენტრი
- 02.2007 - 08.2007 - ადმინისტრაციული დეპარტამენტის საფინანსო საბიუჯეტო განყოფილების მთავარი ფინანსისტი, საქართველოს გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების სამინისტრო ს.ს.ი.პ. მონიტორინგისა და პროგნოზირების ცენტრი
- 03.2006 - 07.2006 - პროგრამისტის თანამდებობაზე, საქ. მეცნ. აკადემიის ნ. მუსხელიშვილის სახ. გამოთვლითი მათემატიკის ინსტიტუტი დაფუძნდა სსიპ ნიკო მუსხელიშვილის ინსტიტუტად
- 02.2006 - 02.2007 - საფინანსო განყოფილებაში უფროსი სპეციალისტის თანამდებობაზე, საქართველოს გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების სამინისტრო ს.ს.ი.პ. მონიტორინგისა და პროგნოზირების ცენტრი
- 01.2006 - 03.2006 - პროგრამისტის თანამდებობაზე, საქართველოს მეცნიერებათა აკადემიის ნ. მუსხელიშვილის სახ. გამოთვლითი მათემატიკის ინსტიტუტი
- 06.2005 - 01.2006 - მიღებულია დროებით პროგრამისტის თანამდებობაზე, საქართველოს მეცნიერებათა აკადემიის ნ. მუსხელიშვილის სახ. გამოთვლითი მათემატიკის ინსტიტუტი
- 02.1998 - 07.1999 - უფროსი ტექნიკოსი, საქართველოს მეცნიერებათა აკადემიის ნ. მუსხელიშვილის სახ. გამოთვლითი მათემატიკის ინსტიტუტი

Руководитель службы управления инфраструктурными проектами
- 09.2003 - 05.2005 - Университет Джорджии, Грузия, Математика, Прикладная математика и Финансовая математика, магистр
- 09.1998 - 02.2003 Грузинский технический университет, Грузия, Бакалавр математики, Прикладной математики и Финансовой математики
- 08.2019 - Настоящее время - Руководитель Службы управления инфраструктурными проектами
- 02.2017 - 08.2019 - Заместитель председателя Агентства особо охраняемых природных территорий LEPL
- 07.2015 - 02.2017 - Заместитель главы администрации, Департамент экологического надзора
- 10.2014 - 11.2014 Начальник Службы финансовой поддержки Административного департамента Национального агентства по охране окружающей среды
- 11.2014 - 07.2015 Руководитель финансовой службы ООО "Объединенная компания водоснабжения Грузии"
- 02.2013 - 04.2013 Начальник Административного отдела, отдел государственных закупок и финансовой поддержки Министерства охраны окружающей среды Грузии, Национальное агентство по охране окружающей среды
- 02.2013 - 10.2014 - Начальник Административного отдела, отдел государственных закупок и финансовой поддержки Министерства охраны окружающей среды и природных ресурсов Грузии, Национальное агентство по охране окружающей среды
- 04.2011 - 02.2013 - Начальник Отдела государственных закупок и финансовой поддержки Министерства охраны окружающей среды Грузии, Национальное агентство по охране окружающей среды
- 08.2009 - 04.2011 - Начальник Службы государственных закупок и финансовой поддержки Министерства охраны окружающей среды и природных ресурсов Грузии, Национальное агентство по охране окружающей среды
- 09.2008 - 08.2009 - Заместитель начальника Административного департамента Министерства охраны окружающей среды и природных ресурсов Грузии, Национальное агентство по охране окружающей среды
- 06.2008 - 09.2008 - Заместитель начальника Административного департамента Министерства охраны окружающей среды и природных ресурсов Грузии, Центр мониторинга и прогнозирования
- 04.2008 - 06.2008 - Руководитель Финансово-бюджетной службы Министерства охраны окружающей среды и природных ресурсов Грузии, Центр мониторинга и прогнозирования
- 08.2007 - 03.2008 - исполняющий обязанности руководителя Финансово-бюджетной службы Министерства охраны окружающей среды и природных ресурсов Грузии, Центр мониторинга и прогнозирования
- 02.2007 - 08.2007 - Главный финансист Отдела финансов и бюджета Административного департамента Министерства охраны окружающей среды и природных ресурсов Грузии, Центр мониторинга и прогнозирования
- 02.2006 - 02.2007 - Старший специалист Финансового департамента Министерства охраны окружающей среды и природных ресурсов Грузии, Центр мониторинга и прогнозирования
- 01.2006 - 03.2006 - Программист, Институт вычислительной математики им. Н. Мусхелишвили Академии наук Грузии.
- 06.2005 - 01.2006 - Должность временного программиста, Институт вычислительной математики им. Н. Мусхелишвили Академии наук Грузии.
- 02.1998 - 07.1999 - старший техник, Н. Институт вычислительной математики им. Мусхелишвили Академии наук Грузии