დაგეგმვისა და განვითარების სამსახურის უფროსი
2007-2009 წლებში იყო ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ზუსტ და საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა ფაკულტეტის ბიოლოგიის დეპარტამენტის დოქტორანტი;
2001-2007 წლებში იყო ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თსუ ბიოლოგიის ფაკულტეტის ბიოფიზიკის კათედრის ასპირანტი;
1999-2001 წლებში სწავლობდა ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თსუ-ს ბიოლოგიის ფაკულტეტზე, ბიოლოგის მაგისტრატურაზე;
1995-1999 წლებში სწავლობდა ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თსუ-ში ბიოლოგიისა და მედიცინის ფაკულტეტზე, მოიპოვა ბიოლოგის ბაკალავრის აკადემიური ხარისხი.
2017 წლიდან - დღემდე - დაგეგმვისა და განვითარების სამსახურის უფროსი, სსიპ დაცული ტერიტორიების სააგენტო, საქართველოს გარემოსა და ბუნებრივი რესურსების დაცვის სამინისტრო;
2014 -2017 წლებში იყო განათლების პროექტების სამსახურის უფროსი, სსიპ გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრში;
2013 -2014 წლებში იყო გარემოსდაცვითი განათლების დეპარტამენტის უფროსი, სსიპ გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრში
2008 - 2013 წლებში იყო განვითარების სამსახურის მთავარი სპეციალისტი განათლებისა და ინტერპრეტაციის დარგში; სსიპ დაცული ტერიტორიების სააგენტოში;
2008-2009 წლებში იყო მიწვეული ლექტორი ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თსუ ზუსტ და საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა ფაკულტეტზე, ბიოლოგიის ინსტიტუტში.

Head of Planning and Development Unit
2007-2009 - Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of Exact and Natural Sciences, Department of Biology, PhD student
2001-2007 Postgraduate student of the Department of Biophysics, Faculty of Biology, Javakhishvili University
1999-2001 Javakhishvili University, Faculty of Biology, Master
1995-1999 Javakhishvili University, Faculty of Biology and Medicine, Bachelor
From 2017 to present - Head of Planning and Development Service, LEPL Agency of Protected Areas, Ministry of Environment and Natural Resources Protection of Georgia.
2014-2017 Head of Education Projects Service, LEPL Center for Environmental Information and Education.
2013 -2014 Head of the Department of Environmental Education, LEPL at the Center for Environmental Information and Education.
2008 - 2013 Chief Specialist of the Development Service in the field of education and interpretation; LEPL in the Agency of Protected Areas.
In 2008-2009 he was a visiting lecturer at the Javakhishvili University, Faculty of Exact and Natural Sciences, Institute of Biology.