ფშავ-ხევსურეთის ერონული პარკის ადმინისტრაციის დირექტორი
2019 - დღემდე - სწავლობს ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში, საბუნებისმეტყველო მეცნიერებებისა და მედიცინის ფაკულტეტზე. სპეციალობა - ეკოლოგი. დოქტორანტი
2018 - ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი, საბუნებისმეტყველო მეცნიერებებისა და ინჟინერიის ფაკულტეტი. სპეციალობა - ეკოლოგი. მაგისტრი
2016 - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ზუსტი და საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა ფაკულტეტი. სპეციალობა - ეკოლოგი, ბაკალავრი
2021 - დღემდე - დაცული ტერიტორიების სააგენტოს ფშავ-ხევსურეთის ეროვნული პარკის ადმინისტრაციის დირექტორი
2020 - 2021 - დაცული ტერიტორიების სააგენტოს დაგეგმვისა და განვითარების სამსახურის უფროსი სპეციალისტი

E-mail: datakob@gmail.com
2019 - present - PHD student at Ilia State University, Faculty of Natural Sciences, and medicine since . Specialty – Ecologist.
2018 - Master’s degree at Ilia State University, Faculty of Natural Sciences, and engineering. Specialty – ecologist.
2016 - Bachelor’s degree at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of Exact and Natural Sciences. Specialty – Ecologist. Bachelor.
2021 - present - Director of the Pshav-Khevsureti National Park administration of the Agency of Protected Areas.
2020 - 2021 - Senior specialist in the Planning and Development Service of the Agency of Protected Areas.